Menu
​​ID datové schránky: k25au93
Obec Stratov
Stratov Oficiální stránky obce

PŘIPOMENUTÍ - Likvidace jedlých - kuchyňských - olejů v uzavřených PET lahvích

-

Vážení občané,

v rámci projektu STOP LHOSTEJNOSTI byla do naší obce 1.11.2016 umístěna speciální popelnice na sběr použitých jedlých (kuchyňských) rostlinných olejů. Je černá a opatřená velkou zelenou etiketou, viz. ZDE. Popelnice je umístěna ve středu obce, vedle stojanu na EKO vodu u obecního úřadu. Oleje z Vašich domácností do ní můžete vhazovat v uzavřených PET lahvích. V žádném případě do ní nevhazujte motorové oleje. Tím, že kuchyňské oleje nebudete vlévat do odpadu, se vyhnete možnému ucpání odpadových trubek Vašich domácností a dále také možné závadě na technologii tlakové kanalizace v kanalizační šachtě a v neposlední řadě přispějete i k ochraně životního prostředí.

Věříme, že se tato informace o možnosti likvidace olejů ještě více rozšíří do povědomí občanů a bude bohatě využívána.

Děkujeme Vám, že se zapojíte do tohoto projektu.

Ekologickou likvidaci olejů zajišťuje ve spolupráci s naší obcí firma Černohlávek oil.

Informační letáky firmy k likvidaci olejů - ZDEa ZDE.

 

Datum vložení: 8. 3. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 8. 3. 2017 0:00
Autor: Josef Horvát

Aktuálně

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:122
TÝDEN:122
CELKEM:1171181

Plánované odstávky ČEZ

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Ověřená firma

idatabáze

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.